piątek, 30 listopada 2012

Raypath – czyszczenie i mycie bez użycia chemii.


Raypath jest Polską firmą, która zajmuje się produkcją sprzętu ręcznego do sprzątania. Czyściki firmy Raypath czyszczą wszelkiego rodzaju powierzchnie bez użycia chemii co z pewnością jest bardzo ważną informacją dla osób, które są uczulona na różnego rodzaju środki chemiczne.

Sprzątanie czyścikami firmy Raypath nie tylko chroni skórę i zdrowie przed negatywnym wpływem środków chemicznych, ale również pozwala oszczędzić pieniądze, które na co dzień wydajemy na środki chemiczne, rękawice ochronne i różnego rodzaju ściereczki, szmatki do sprzątania, ponieważ czyścikami Raypath sprzątamy bez użycia chemii, a same czyściki są bardzo trwałe i można z nich korzystać przez długie lata. Czyściki posiadają 2 letnią gwarancję co jest bardzo długim okresem biorąc pod uwagę przeznaczenia produktu.
Osobiście korzystam z czyścików Raypath od 10 lat i jestem zadowolony.


Jaka jest zasada działania czyścików Raypath?


Czyścik Raypath składa się z milionów doskonałych, syntetycznych, pojedynczych włókienek. Sterczące pionowo do góry jak w dywanie, włókienka zbierają bród z powierzchni i zatrzymują go. Wilgotne włókienka przejmują zadanie wiązania brudu. Włókienka wciskając się do porów czyszczonej powierzchni rozbijają brud w procesie fizyczno-mechanicznym na pojedyncze cząsteczki, z kolei woda wraz z tymi pojedynczymi cząsteczkami przybiera postać emulsji. Brud zostaje wyłapany przez pojedyncze włókienka, a czyszczona powierzchnia wraz z porami jest czysta.

Czyściki firmy Raypath nie są tanie, ale w dłuższym okresie czasu ich zakup się zwraca, a sprzątanie jest przyjemniejsze, szybsze i tańsze.

Czyściki Raypath świetnie się sprawdzają tam gdzie sprzątamy najczęściej, czyli w kuchni. Kuchnia wymaga codziennego sprzątania i czyszczenia. I tutaj sprzątanie może być przyjemnością, ponieważ odbywać się to może znacznie szybciej, sprawniej i bez środków czyszczących.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz